Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Klient i dashur! Mirë se erdhët!

Shikoni të gjitha ngroheset tona! Mund te na pyesni cdo informacion duke na derguar mesazh ne Facebook ose WhatsApp!

Ngrohese Luxell LX-2820 M

2.590 L

1.990 L

Fuqia e saj eshte 1500 Watt

Per te pasur ngrohtesine e deshiruar ne te gjitha ambjentet e shtepise

Me buton per ndezje dhe fikje

Me 3 shufra kuarz per ngrohje

 • Fuqia 1500 Watt

 • Me 3 shufra kuarz

 • Ngrohtesi qe shperndahet ne menyre uniforme 

 • Garancia 1 Vit

 • Ngrohese Kumtel KS-2760

  6.290 L

  4.570 L

  Ngrohesja Kumtel qe funksionon automatikisht duke kursyer energji elektrike

  Sapo ambienti ku po qendroni fillon te ftohet, me aktivizimin e termostatit, ngrohesja Kumtel automatikisht do te nise te ktheje ambientin ne temperaturen e meparshme

  Kjo karakteristike ju mundeson dhe kursimin e energjise elektrike, duke harxhuar me pak energji

 • Fuqia e ngrohjes 2200 W

 • Funksionon me termostat

 • Kursen energjine dhe ofron siguri

 • Garancia 1 Vit

 • Ngrohese Kumtel KS-2710

  5.950 L

  5.890 L

  Ngrohese e markes Kumtel modeli KS-2710

  Fuqia e saj eshte 2800 W

  Me termostat te rregullueshem.

  Me 4 opsione te ndryshme te perdorimit te nxehtesise.

 • Ngrohese Kumtel KS-2710

 • Fuqia 2800 W

 • Permasa: 23 x 79 x 61 cm

 • Garancia 1 Vit

 • Ngrohese Orbit Kumtel MH-1800

  8.590 L

  6.870 L

  Ngrohesi Orbit ju siguron nje mjedis te ngrohte ne nje kohe te shkurter me modelin e tij vertikal te qendrimit ne dhomat e ndenjes.

 • Ngrohese Orbit Kumtel MH-1800

 • Fuqia e Ngrohjes: Minimum 900 Watt, Maksimumi 1800 Watt

 • Numri i Niveleve te nxehtesise: 2 cope

 • Garancia 1 Vit

 • Ngrohese Kumtel MH-2300

  9.990 L

  7.270 L

  Ngrohesi ju siguron nje mjedis te ngrohte ne nje kohe te shkurter me modelin e tij vertikal te qendrimit.

  Funksionaliteti i Qendrimit Vertikal

  Ai perfshin pajisje te fuqishme qe sigurojne ngrohje te rehatshme te dhomave me madhesi te mesme.

 • Ngrohese Kumtel MH-2300

 • Fuqia e Ngrohjes: Minimum 1150 Watt, Maksimumi 2300 Watt

 • Permasa: 41 cm x 32.5 cm x 115 cm

 • Garancia 1 Vit

 • Ngrohese Kumtel KS-2861 Infrared

  9.990 L

  7.890 L

  Ngrohese Kumtel KS-2861 Infrared

  Fuqia: 2400W - 2700 W

  Me tre shufra, ku secila prej tyre ka fuqi prej 900 W.

  Lloji i ngrohjes: Infra e kuqe.

  Mund te ndizen te treja bashke ose me vete.

 • Ngrohese Kumtel KS-2861 Infrared

 • Fuqia:2400W/2700W

 • 3 Tuba Infrared

 • Termostat

 • Fikje automatike ne rast permbysje

 • Avull

 • Garancia 1 Vit

 • Ngrohese Kumtel DX-25

  8.990 L

  7.970 L

  Ngrohese Kumtel DX-25

  Kumtel sjell ne treg ngrohesen e cila vendoset ne mur dhe ngroh ambientet tuaja ne bare dhe zyra.

  Me dy rezisteca Onfrared dhe me nje termostat qe kontrollon temperaturen kjo ngrohese eshte e pershtatshme per keto dite te ftohta dimri.

 • Ngrohese Kumtel DX-25

 • Fuqia: 2500W

 • 2 Tuba Infrered

 • Me Termostat

 • E montueshme ne mur

 • Trup Metali

 • 6 MUAJ GARANCI

 • Cfare thone klientet per keto produkte

  Produkte ekonomike dhe cilesore

  Ermir B.

  Kam 2 vite qe kam blere nje ngrohese tek dYqani juaj eshte shume e mire

  Linda M.

  Produkte cilesore, Jua rekomandoj

  Fatmir S

  Shume ngrohese te mira

  Elona T

  Kjo faqe shitje është ndërtua nga luleshtrydhja.com