Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

SHITJE BLACK FRIDAY!

PERFITO 50% ULJE NGA PRODUKTI ME SHUME I SHITUR

Ky është momenti i vitit që ju mund të rrëmbeni ofertën më të mirë nga ne. Nuk do të jetë më në dispozicionin tuaj.

PO! I DUA TA POROSIS

Oferta më e mirë • Dyqani më i mirë • Produkti më i mirë

Rrëmbe ofertën tani

Koha po mbaron!

Stoku është drejt limitit. Vendos shpejt!

00

DAYS

23

HOURS

01

MINUTES

31

SECONDS

Ishte 5.999  Tani vetëm 2.990 Lekë

PO I DUA TA POROSIS

Përse nuk duhet ta humbësh këtë ofertë?

Stoku jonë është drejt limitit me shumë mundësi mund të mbarojë sot.

Shijoni kohën e lirë

Shijoni kohën e lirë me miqtë tuaj kudo që jeni!

Lugë Material Polycarbonate

  • Shtoni 60 -120 g misër kokoshkash

  • Ju mund të vendosni gjalpë ose çokollatë dhe ta shkrini me avullin e nxehtë që nxjerrë aparati.

Teknologji shpërthimit me ajër të nxehtë.

SHKALLË SHPËRTHIMIT ME MASË 98% 

Turbinë me ngrohje uniforme

50% ULJE VETEM SOT

Ishte 5.999 Tani vetëm 2.990 lekë

POROSIT TANI

Përpara se të jetë shumë vonë!

Cfarë thonë blerësit për këtë produkt

''Blerja më ideale që kam bërë.''

Lori M.

Vlorë

''Zgjidhja më e mirë për të kursyer para.''

Tori S.

Krujë

14 Ditë garanci

Cmim i parezistueshëm

Rrëmbeje tani përpara se të mbarojë përgjithmonë

Ishte

5.999 Lekë

VETEM SOT

2.990 Lekë

Bashkohu me 600+ veta që kanë përfunduar këtë porosi

BLI TANI>

5.0 Reviews

Transport

Tiranë kushton 150 lekë. Rrethe kushton 250 lekë

Dërgim për 2-3 ditë

Të ofrojmë shërbim të saktë dhe të shpejtë është prioritet i jonë

Cmimi më i mirë

Ne bëjmë analiza të tregut duke garantuar çmimin më të mirë